Tenisa klubs VARPU, kas atrodas Mārupē, Vārpu ielā 17A,  ir 6 iekštelpu tenisa korti. 4 ITF / WTA standarta tenisa korti ar HARD pārklājumu un 2 MINI vai RED standarta tenisa korti jaunākajiem tenisa spēlētājiem vecumā no 4 līdz 8 gadiem. Tiek iedalīta atsevišķa zona iesildīšanai, fiziskai sagatavošanai un izstiepšanai. Visas platformas ir aprīkotas ar modernu LED apgaismojumu PHILIPS SPORT, apkuri un gaisa kondicionēšanu. Pat karstākās vasaras dienās temperatūra uz laukuma nepārsniedz 18 grādus. Iesācējiem ir inventāra noma. Visas kluba telpas ir pieejamas cilvēkiem ar invaliditāti.

Klubā darbojas bērnu skola, kurā tiek pieņemti darbā sākotnējās apmācības grupās, kuras mērķis ir apmācīt tenisu bērniem no 4 gadiem un vispārējās fiziskās sagatavotības grupām bērniem no 6 gadu vecuma.

Tenisa klubs VARPU ir ērti izvietots 1 km attālumā no TC SPICE, 7 km no  centra, un 12 km no Jūrmalas, prom no gāzveida, trokšņainām takām un satiksmes krustojumiem. Kluba apmeklētājiem ir bezmaksas autostāvvieta. Pastaigas attālumā atrodas jauns stadions, Mārupes Ledus Halle un sabiedriskā transporta pietura.

Style switcher RESET
Color scheme