Tenisa apmācības

Mēs aicinām jūs uz tenisa skolu VARPU Tenisa Skola, kas vada nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mēs priecāsimies redzēt visus, kas vēlas iemācīties spēlēt tenisu, apgūt meistarības noslēpumus augstā līmenī, vai sapņot par sporta karjeras veidošanu.

Tenisa apmācības priekš bērniem VARPU Tenisa Skola

Sākotnēji darbības tenisa skola Vārpu Tenisa Skola tika īpaši vērstas, strādājot ar iesācējiem tenisa spēlētājiem palīdzēt jauniem sportistiem,  uzlabot savu sagatavotības līmeni. Bērnu tenisa mācīšanai ir atšķirīgas iezīmes, ņemot vērā bērna psihofizioloģiskās īpašības. Pēc ekspertu domām, labākais vecums, lai sāktu mācīties tenisu sākot no  5-7 gadiem, tomēr, celt bērnu uz tenisa skola ir iespējams,  četru gadu vecumā. Jaunākajiem ir īpaša klases programma, kas ļauj uzlabot motora īpašības, koordināciju un citas īpašības. Šādu pasākumu mērķis ir sagatavoties tenisa treniņam un atļaut oriģinālu pamatu rezultātu sasniegšanai. Datorspēļu satrūdēšanas laikos, kuriem ir pakļauti ļoti daudzi bērni, sākot ar skolas vecumu, apmācību ar tenisu būs lielisks priekšnoteikums, lai jūsu bērns harmoniski attīstītos, iegūstot:

– noderīgas fiziskās prasmes;

– psiholoģiskā pielāgojamība.

Ir ļoti svarīgi izstrādāt un ieviest kompetentu pieeju jaunam sportistam, lai viņu interesētu, jo jebkura sporta apmācība, kuras mērķis ir rezultāts, pirmām kārtām ir darbs, nevis tikai izklaide. Ar šo izaicinājumu mūsu treneri, kuriem ir liela pieredze darbā ar bērniem, ir sekmīgi pārvaldīti. VARPU Tenisa Skola piedāvā ne tikai grupas nodarbības, bet arī individuālas programmas, kas tiek apkopotas:

– saskaņā ar apmācības līmeni;

– Pamatojoties uz spēlētāja sasniegumu analīzi apmācības periodā.

Šis apmācības formāts padara tenisa nodarbības produktīvāku, jo katram sportistam ir iespēja uzlabot prasmes apgūt tādas metodes, kas rada vislielāko sarežģītību. Tas jo īpaši attiecas uz skolēniem, kuri sapņo piedalīties un uzvarēt prestižos konkursos. Daudzi vecāki ir noraizējušies par jautājumu, vai bērnam izdosies apvienot tenisu ar pētījumu. Šajā sakarā mums ir konstruktīvas iespējas. Pirmkārt, tas ir elastīgs darba grafiks, kas ļauj katram jaunajam sportistam VARPU Tenisa Skola izvēlēties ērtu apmācību apmeklēšanas veidu.

Slodze spēlētājam tiek izvēlēta individuāli atkarībā no viņa fiziskās sagatavotības, tāpēc teniss ar šādu mācību spēļu sistēmu būs tikai labums.

Pašlaik teniss ir viens no populārākajiem sporta veidiem. Pirmkārt un galvenokārt, to izraisa tā daudzpusība: teniss ir piemērots gandrīz visiem neatkarīgi no dzimuma un vecuma. Mācīšanās spēlēt tenisu nekad nav par vēlu, pat ja līdz šim jūs neesat piederējuši sporta veidu mīlētājiem. Norādīsim dažas tenisa nodarbinātības priekšrocības:

Tenisa nodarbības labvēlīgi ietekmē ķermeņa vispārējo fizisko stāvokli.

Apmācības laikā tiek iesaistītas visas muskuļu grupas, tāpēc teniss ir lieliska alternatīva fitnesa nodarbībām, ko daudzi izvēlas kā līdzekli, lai uzturētu labu fizisko sagatavotību.

Spēle ar raketi ir ļoti dinamiska, tādēļ tā perfekti attīsta veiklību, uzlabo kustību koordināciju, manevrējamību, izturību, spēju koncentrēt uzmanību.

Ir svarīgi, lai apmācību laikā būtu daudz pozitīvu emociju, iemācītos sadarboties ar citiem cilvēkiem, palielinātu psiholoģisko stabilitāti grūtās situācijās, kas ir noderīga ne tikai tiesā, bet arī citās dzīves jomās.

Ņemot vērā tenisa lielo popularitāti, sporta aprīkojumu, kas piedāvā tenisa apmācības, skaits ir ļoti plašs. Mēs esam darījuši visu, kas vajadzīgs, lai nodrošinātu saviem skolēniem optimālus apstākļus, lai sasniegtu vērtīgus rezultātus.

 

Style switcher RESET
Color scheme